پیوند صنعت و دانشگاه

فراخوان

پیوند صنعت و دانشگاه

پیوند فعالیت های آموزشی و پژوهشی با بخش صنعت به عنوان یگانه راهكار پرورش نیروی انسانی آشنا با فرهنگ كار و كارآفرینی در كشور درگیر افت و خیزهایی بوده است .

گرچه بار اصلی تولید علم را همچنان دانشگاه ها به دوش می كشند اما سهم همكاری مركزهای آموزشی و صنعت به ویژه در زمینه تولیدات علمی به رشته هایی مانند پزشكی، رایانه، نانو، هسته ای و برخی رشته های مهندسی محدود می باشد.

شرکت راهیان دانش فن سحرفردا (RDF GROUP) به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت انرژی ( برق ، نفت ، گاز و پتروشیمی ) کشور بر این باور است که می‌توان از دانش متخصصان توانمند داخلی در جهت رفع مشکلات صنعت کشورمان بهره برد .

در همین راستا و در جهت تعمیق و توسعه پیوند صنعت و دانشگاه ، از تمام دانشجویان محترم در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دعوت به‌عمل می‌آید تا در صورت تمایل ، موضوع پایان‌ نامه و پروژه‌های تحقیقاتی خود را در حوزه‌های مورد نیاز این شرکت تعریف و اجرا نمایند .

بدون تردید ارتباط صنایع و مراکز علمی بصورت دوجانبه می‌تواند در تجربه ‌اندوزی متخصصان دانشگاهی و بهره‌مندی فعالان صنعت از دانش متخصصان دانشگاه مفید فایده واقع شود .لازم به ذکر است پس از بررسی و پذیرفته شدن موضوعات، امکان بهره‌مندی از حمایت‌های مالی در جهت پیشبرد پژوهش برای دانشجویان محترم فراهم خواهد شد .

– دانشجویان علاقمند

می توانند با تکمیل فرم مقابل اقدام به ارسال درخواست پیشنهاد موضوع پایان نامه با ذکر پیوند خود نمایند .

All right reserved